Prosinec 2009

Konec a nový začátek

15. prosince 2009 v 8:47 | Radynka
Tenhle blog končí..ale kdybyste přesto měli chuť na moje pubertální výlevy, tak mě najdete na novým blogu radynky.blog.cz. Sem už se mi nevejdou fotky a vlastně to chci mít všechno úplně jinak.. A teď se naskytla skvělá příležitost pro první článek..Satyricon! Takže krátký report najdete tam.. Celý Winter Assault možná později..

Bude mi ctí vás tam potkat..

Mám frackovitou náladu

11. prosince 2009 v 20:08 | Radynka |  Me and my ego
Nechce se mi zítra vstávat do práce, ale pak jedu na Satyricon..Se sešitým prstem..No co, aspoň se mi tam ten bílej obvaz bude vyjímat...Si ho slavnostně převážu než pojedu :D Kdyby někoho zajímalo, tak to je tak, když se panelákový dítě snaží manipulovat se sekyrkou..:) Ale takovej sešitej prst má spoustu výhod: Všichni vás litujou, nemusim na tělocvik a všichni vás litujou :)

Dnes nemůžu do hospody, mám nabitý víkend a příští týden mám ve škole záhul..takže kdy se budu učit, netušim..A naštvalo mě C z lingvistiky :P Hajzl..Nechápu bodování..:( Ale to mi asi ani nepřísluší..

A zase tu píšu velmi zmatečně..chjo..Ale to proto, že myslím zmatečně..A dále nevím, co..Tak se kdyžtak uvidíme zítra na Satyriconech (kdyby to ještě někdo četl)..